Prenatal massage

Najnowsze badania naukowe potwierdzają, że masaż kobiet w ciąży jest bezpieczną i przyjemną formą terapii oraz wyraźnie poprawia stan fizyczny i psychiczny kobiet w ciąży.

Masaż prenatalny odbywa się w pozycji siedzącej, półleżącej lub leżącej na boku, przy użyciu naturalnych preparatów oraz przez masażystkę uprawnioną do wykonywania tego typu masaży.

W masażu mogą uczestniczyć Panie pomiędzy 3 a 7 miesiącem ciąży a ciąża musi przebiegać prawidłowo. Lekarz prowadzący ciążę powinien wyrazić zgodę na masaż.

Celem masażu jest zmniejszenie obrzęków, napięć i dolegliwości bólowych w okolicach podlegających nadmiernemu obciążeniu: barki, kark i szyja, plecy – szczególnie odcinek lędźwiowo – krzyżowy, kończyny dolne i stawy kończyn dolnych.

Masaż skutecznie niweluje oraz zapobiega dolegliwościom bólowym pleców, mięśni i stawów, usprawnia krążenie krwi i limfy zmniejszając obrzęki stóp i nóg, przeciwdziała utracie jędrności i sprężystości skóry brzucha i biustu, daje odpoczynek, relaks i dobre samopoczucie zarówno mamie jak i dziecku.

Cena masażu: 60 min – 120 zł 

Kontakt

Thai & Bali Home

Al. Roździeńskiego 88a 40-203 Katowice

Telefon

+48 780-079-440

E-mail

kontakt@studio-avalon.pl

Formularz kontaktowy