Hawajski masaż lomi-lomi

Masaż Lomi Lomi wywodzi się z tradycji hawajskiej i był praktykowany w świątyniach przez kahunów,, mistrzów uzdrawiania. Rytuał połączony był ze świętym tańcem, wykonywanym wokół kamiennego ołtarza, służył duchowemu oczyszczeniu, wzmocnieniu i uzdrawianiu a także przejściu w nowy etap życia.
W języku hawajskim “lomi-lomi” znaczy naciskanie, ugniatanie a także “dotyk miękkiej, aksamitnej łapy zadowolonego kota.

Masaż lomi lomi jest całościowym masażem, z wyłączeniem stref intymnych. Jego celem jest nie tylko rozluźnienie naprężonych mięśni , lecz praca nad całym człowiekiem poprzez usuwanie napięć i blokad w jego wnętrzu. Do masażu używa się ciepłego oleju. Charakterystyczne dla tej techniki jest masowanie przedramionami, rozciąganie i wykonywanie tanecznych, pełnych gracji ruchów, przez co charakteryzuje się on wyjątkową harmonią i pięknem.

Masaż Lomi Lomi działa odmładzająco , pobudzając układ limfatyczny i krwionośny w ciele, oczyszcza organizm z toksyn oraz wspomaga przemianę materii, wpływa pozytywnie na układy krążenia, trawienny, kostny czy nerwowy.

Cena masażu: 60 min – 120 zł | 90 min – 170 zł.

Kontakt

Thai & Bali Home

Al. Roździeńskiego 88a 40-203 Katowice

Telefon

+48 780-079-440

E-mail

kontakt@studio-avalon.pl

Formularz kontaktowy