Hinduski masaż głowy

 

Masaż skóry głowy to zabieg znany i stosowany od stuleci. Łączy on techniki masażu tradycyjnego z elementami ayurvedy. 

Masaż głowy wykonuje się wraz z masażem jej okolic: szyi, barków i ramion, czyli obszarów najbardziej narażonych na stres. Masaż ten poprawia krążenie w tych rejonach, przynosi natychmiastową ulgę w ostrych i przewlekłych napięciach mięśni szyi i ramion, likwiduje ból głowy i zmęczenie. Masaż głowy to cudowny sposób na relaks. Odpręża, rozluźnia, pozbawia stresu, sprawia, że odpływa z nas całe nagromadzone napięcie.

Masaż skóry głowy jest też niezwykle zbawienny dla stanu naszych włosów. Pobudza krążenie krwi i dotlenia cebulki włosów wzmacniając je i sprawiając, że są lepiej odżywione.
U osób, u których nadmierne wypadanie włosów  jest wywołane problemami z krążeniem, może nawet zatrzymać proces łysienia.
Jak każdy masaż zwiększa ogólną wydolność układu krążenia i układu limfatycznego, stymulując dotlenienie mózgu, sprzyja lepszemu odżywieniu tkanek i szybszemu usuwaniu toksyn z organizmu.

Pod wpływem dotyku uwalniają się kanały energetyczne, pobudzają się wszystkie znajdujące się w tej części ciała receptory. W efekcie po masażu zyskujemy nową energię i lepsze samopoczucie.

Cena masażu: 30 min – 70 zł.

Kontakt

Thai & Bali Home

Al. Roździeńskiego 88a 40-203 Katowice

Telefon

+48 780-079-440

E-mail

kontakt@studio-avalon.pl

Formularz kontaktowy