Hinduski masaż gorącymi kamieniami

Za ojczyznę masażu gorącymi kamieniami uważa się Indie, gdzie zabiegi tego rodzaju wykonywano w celu rytualnego oczyszczenia już 5000 lat temu. Obecnie masaż kamieniami jest wspaniałym zabiegiem przywracającym równowagę ciała i umysłu.

Masaż gorącymi kamieniami wykonywany jest przy pomocy gładkich, czarnych, bazaltowych kamieni, ogrzewanych przed zabiegiem do temperatury około 50 stopni. Kamienie te bardzo długo utrzymują ciepło i powoli oddają je otoczeniu.

Technika masażu opiera się na dalekowschodnim systemie filozoficznym, zgodnie z którym w ciele człowieka znajdują się źródła energii, zwane czakrami.
Podczas masażu terapeuta układa kamienie na ciele masowanego zgodnie z mapami czakr i przesuwa wzdłuż meridianów (kanałów energetycznych), co pozwala usprawnić przepływ energii przez zmęczony albo chory organizm.
Masaż wskazany jest dla każdego, kto potrzebuje wyciszenia, głębokiego relaksu i odprężenia. Ma działanie relaksujące, pobudza krążenie krwi i limfy, niweluje napięcia mięśniowe, regeneruje je po urazach i przeciążeniach, działa przeciwzapalne i przeciwbólowo, poprawa odżywienie i dotlenienie.

Cena masażu: 90 min – 170 zł | 120 min – 210 zł.

Kontakt

Thai & Bali Home

Al. Roździeńskiego 88a 40-203 Katowice

Telefon

+48 780-079-440

E-mail

kontakt@studio-avalon.pl

Formularz kontaktowy