Masaż aromaterapeutyczny

Masaż relaksacyjny aromaterapeutyczny to wspaniały sposób na wyciszenie i uspokojenie po stresującym dniu. Masaż łączy w sobie kojącą moc dotyku z leczniczymi właściwościami olejków eterycznych.

Ten rodzaj masażu przede wszystkim głęboko odpręża, redukuje stres i pozwala na chwilę zapomnieć o otaczających nas zmartwieniach. Zapobiega również problemom z bezsennością. Z tego względu jest idealny dla osób przemęczonych i przepracowanych. Dobrze oddziałuje na układ nerwowy, przywraca prawidłowy rytm serca, właściwe krążenie i rozluźnia napięte mięśnie, jest bardzo efektywnym sposobem na pobudzanie naturalnego systemu odpornościowego.

Masaż wykonywany jest na olejku do masażu połączonym z naturalnym roślinnym olejkiem eterycznym. Rodzaj olejku dobierany jest indywidualnie i zależy od upodobań i potrzeb (dolegliwości) osoby masowanej. Do masażu możemy zastosować olejki: geraniowy, bergamotowy, melisowy, anyżowy, bazyliowy, eukaliptusowy, ylangowy, imbirowy i wiele innych.

Pod wpływem masażu skóra się rozgrzewa, pory otwierają, naczynia krwionośne w skórze rozszerzają dzięki czemu olejek w krótkim czasie wnika przez skore do układu krążenia wywołując określony efekt terapeutyczny miejscowy i ogólny.

Cena masażu: 60 min – 120 zł | 90 min – 160 zł

Kontakt

Thai & Bali Home

Al. Roździeńskiego 88a 40-203 Katowice

Telefon

+48 780-079-440

E-mail

kontakt@studio-avalon.pl

Formularz kontaktowy