Masaż balijski z Indonezji

Masaż balijski wywodzi się z indonezyjskiej wyspy Bali. Masaż jest połączeniem akupresury, aromaterapii, refleksologii i ajurwedy.

Do masażu używa się egzotycznych esencji zapachowych na bazie naturalnych olejków. Wykorzystuje się aromaty jaśminu, róży, drzewa sandałowego, kokosu, kampaki, ylang-ylang czy bergamotki. Kompozycje zapachowe mają działanie relaksujące.

Masażysta wykonuje szereg czynności: uciska, rozciera, rozciąga, opukuje i gładzi wybrane miejsca, rozluźniając napięte mięśnie oraz wprowadzając masowaną osobę w spokojny, relaksujący nastrój.

Płynne ruchy wykonywane przez masażystę zapewniają głęboką stymulację tkanki podskórnej, powięziowej oraz łącznej, co powoduje, że technika jest skuteczna również w terapii urazów sportowych i leczenia kontuzji.

Masaż balijski należy do zabiegów głęboko relaksujących, redukuje ból i napięcie mięśniowe, łagodzi skutki odczuwania stresu, oddziałuje na krążenie krwi i limfy, odblokowuje kanały przepływu energii przynosząc głęboki relaks i doskonałe samopoczucie. Skóra po masażu jest lepiej ukrwiona i dotleniona, staje się miękka i gładka w dotyku.

Cena masażu: 60 min – 160 zł | 90 min – 200 zł

Kontakt

Thai & Bali Home

Al. Roździeńskiego 88a 40-203 Katowice

Telefon

+48 780-079-440

E-mail

kontakt@studio-avalon.pl

Formularz kontaktowy