Masaż pleców, karku i ramion

Masaż ten to substytut pełnego masażu ciała, gdy brakuje nam czasu bądź istnieją jakieś przeciwwskazania do takiego masażu. Szczególnie zalecany jest osobom, które pracują w pozycji siedzącej bądź spędzają wiele godzin za kierownicą.

Masaż skoncentrowany jest na górnych partiach ciała, najbardziej narażonych na dolegliwości bólowe i napięcia związane ze stresem oraz nieprawidłową pozycją ciała. Z biegiem czasu, pod wpływem ciągłego stresu i po wielu godzinach spędzonych przy biurku mięśnie stają się bardzo napięte powodując bole głowy, szyi, problemy z koncentracją, ogólne rozdrażnienie. Często ból i napięcie nie pozwalają nam na swobodny ruch głową, budzimy się rano z tzw. sztywnością karku.

Najlepszym lekarstwem na te dolegliwości jest masaż pleców, szyi i ramion.

Masaż ten jest połączeniem masażu klasycznego i akupresury. Za sprawą ucisku na tkanki dochodzi do pobudzenia krążenia, dotlenienia i odżywienia komórek, dzięki czemu zniwelowane zostaje napięcie mięśniowe i związany z tym ból. Masaż pleców, szyi i ramion pomaga pozbyć się stresu i wprowadza pacjenta w stan wyciszenia, poprawiając samopoczucie oraz przywracając równowagę psychofizyczną.

Cena masażu: 45 min – 100 zł.

Kontakt

Thai & Bali Home

Al. Roździeńskiego 88a 40-203 Katowice

Telefon

+48 780-079-440

E-mail

kontakt@studio-avalon.pl

Formularz kontaktowy