Masaż tajski klasyczny

Masaż tajski jest rodzajem tzw. masażu głębokiego, który łączy akupresurę, elementy pasywnej jogi, rozciągania oraz refleksologię (uciskanie odpowiednich punktów na stopach). Często ten rodzaj masażu nazywany jest „bierną jogą” lub „jogą dla leniwych”, gdyż ciało osoby masowanej układane jest w różnych pozach jogi.  Masaż ten jest wykonywany bez użycia oliwki.

Podczas masażu osoba masowana powinna być ubrana w luźne, wygodne ubranie i leżeć na specjalnym materacu bądź macie rozłożonej na podłodze.

Masaż tajski polega na powolnym i rytmicznym uciskaniu punktowym mięśni tak, aby doprowadzić do ich rozluźnienia. Następnym etapem jest ich rozciąganie. Masażysta podczas wykonywania masażu bardzo intensywnie pracuje swoim ciałem, używając dłoni, kciuków, łokci i przedramion a także stóp.

Momentami masaż ten jest bardzo intensywnie odbierany i może być nieco bolesny – zwłaszcza na początku, ale doskonale odpręża i redukuje zmęczenie mięśni i stawów.

Tajski masaż leczniczy ma pozytywny wpływ na organizm: odblokowuje przepływ energii, wzmacnia mięśnie i uelastycznia stawy, przyspiesza przemianę materii, stymuluję krew i limfę, wzmacnia układ odpornościowy, pozwala się zrelaksować, zmniejszyć napięcie mięśniowe i w pełni odpocząć.

Cena masażu: 90 min – 160 zł | 120 min – 200 zł

Prosimy o rezerwację terminu z co najmniej 2-godzinnym wyprzedzeniem.

Kontakt

Thai & Bali Home

Al. Roździeńskiego 88a 40-203 Katowice

Telefon

+48 780-079-440

E-mail

kontakt@studio-avalon.pl

Formularz kontaktowy