Masaż tajski z olejkami

Masaż tajski olejowy to połączenie tradycyjnego tajskiego masazu z elementami masażu klasycznego i aromaterapią. Wykonywany jest przy użyciu naturalnego oleju połączonego z olejem kokosowym i dodatkiem olejków eterycznych.

Tajski masaż olejowy to coś więcej niż masaż: to połączenie akupresury, jogi, elementów refleksologii, aromaterapii i szwedzkich technik masażu takich jak rozcieranie, ugniatanie i głaskanie.

Masaż ten odblokowuje kanały energetyczne, wzmacnia, uelastycznia i rozciąga mięśnie, stawy, ścięgna i więzadła, uwalnia ciało od dolegliwości bólowych poprzez stymulację bolesnych punktów na ciele (akupresura).

Masaż uwalnia napięcia mięśniowe, poprawia krążenie krwi i limfy, niweluje obrzęki i stymuluje narządy do lepszej pracy. Poprawia jędrność i ukrwienie skóry, przyspiesza wydalania nadmiaru wody i toksyn z organizmu poprzez stymulowanie porów skórnych. Odmładza i rewitalizuje ciało i umysł wprowadzając w stan głębokiego relaksu.

Masaż tajski olejowy wykorzystuje właściwości naturalnych olejków eterycznych, które wnikają przez skórę do układu krwionośnego wywołując dodatkowy efekt terapeutyczny na poziomie fizycznym i zmysłowym. Masaż uspokaja, wycisza i rozluźnia, działa przeciwdepresyjnie i przeciwlękowo, zmniejsza napięcie psychiczne, poprawia jakość snu.

Cena masażu: 60 min – 160 zł | 90 min – 220 zł

Kontakt

Thai & Bali Home

Al. Roździeńskiego 88a 40-203 Katowice

Telefon

+48 780-079-440

E-mail

kontakt@studio-avalon.pl

Formularz kontaktowy