Masaż twarzy

Masaż twarzy to nie tylko sposób na zrelaksowanie się. Wykonywany regularnie, poprawia kondycję skóry zwiększając jej elastyczność, wygładza ją, wpływa też na zmniejszenie widocznych oznak starzenia, takich jak zmarszczki czy kurze łapki wokół oczu. Masaż sprawia, że rysy twarzy ulegają złagodzeniu.

Na twarzy znajduje się 10 mięśni odpowiedzialnych za mimikę. Mięśnie te przyczepione są bezpośrednio do skóry a każda mina czy grymas powodują napięcie mięśni i marszczenie się. Z wiekiem skóra traci gęstość i elastyczność, co sprawia, że twarz traci młody wygląd a zmarszczki utrwalają się…

 Podczas zabiegu masażu pobudzane są mięśnie osłabione np. w okolicy policzków, fałdu nosowo-wargowego, oraz obszaru na granicy twarzy i szyi. Masaż rozluźnia mięśnie nadmiernie napięte, w obszarze między nasadą nosa a czołem i skroni. Wykonując masaż twarzy udrażniamy kanały łojowe i potowe, ułatwiamy tym samym wnikanie preparatów kosmetycznych.

Masaż twarzy poprawia krążenie krwi i limfy oraz redukuje opuchliznę. Ma również działanie antystresowe, uspokajające i relaksujące, podnosi poziom endorfin tzw. hormonów szczęścia we krwi.

Masaż wykonywany jest naturalnym olejkiem sezamowym. Po masażu na twarz nakładany jest krem intensywnie nawilżający.

Cena masażu: 30 min – 70 zł.

Kontakt

Thai & Bali Home

Al. Roździeńskiego 88a 40-203 Katowice

Telefon

+48 780-079-440

E-mail

kontakt@studio-avalon.pl

Formularz kontaktowy