Tajski masaż gorącymi stemplami ziołowymi

Masaż stemplami ziołowymi to terapeutyczny masaż łączący w sobie dwie starożytne koncepcje lecznicze – masaż energetyczny i ziołolecznictwo. Masaż stemplami wywodzi się z Tajlandii gdzie ma ponad 400 letnią tradycję.

Masaż wykonywany jest za pomocą specjalnie dobranej mieszanki ziół, owoców i przypraw zawiniętej starannie w bawełniany materiał i owiniętej sznurkiem. Stemple są przed masażem podgrzewane na oleju, a następnie układane na ciele osoby masowanej. Początkowo masaż stemplami przebiega w postaci delikatnych ucisków, później są one coraz mocniejsze i intensywniejsze, ponieważ stemple tracą pierwotną wysoką temperaturę. W czasie masażu do skóry uwalniane są substancje czynne, zawarte w ziołach i przyprawach, dlatego zaleca się nie brać prysznica nawet do kilku godzin po zabiegu.

Masaż gorącymi stemplami ziołowymi ma zbawienny wpływ na cały organizm: działa przeciwzapalnie i rozgrzewająco, poprawia krążenie krwi i limfy oraz przyśpiesza proces oczyszczania się organizmu, uśmierza ból, łagodzi napięcia mięśniowe. Ma również silne właściwości odprężające, działa kojąco i wyciszająco na układ nerwowy.

Cena masażu: 90 min – 200 zł | 120 min – 230 zł

Kontakt

Thai & Bali Home

Al. Roździeńskiego 88a 40-203 Katowice

Telefon

+48 780-079-440

E-mail

kontakt@studio-avalon.pl

Formularz kontaktowy